Bashkėpunimi Shkencor nė Mbėshtetje tė Peshkimit tė Pėrgjegjshėm nė detin Adriatik


Croatian Ministry
of Agriculture


Italian Ministry of
agriculture food
and forestry policies


European
Commission

english

hrvatski

italiano

crnogorsko-srpska

slovenko

   
   
   
   
 
Google

on adriamed

on the Web

 

LUNDRIM

Projekti AdriaMed
Publikimet AdriaMed
Komponentė tė Projektit
Njoftime dhe te Reja
Informacion nė Shkencat Ujore dhe te Peshkimit
AdriaMed FAQs
Biblioteka tė Adriatikut
Linkeve tė Adriatikut
Portet e Peshkimit dhe Merkatot e peshkimit nė Adriatik
Njėsitė Menaxhuese Gjeografike tė Detit Adriatik
Lista e Popullatave tė Pėrbashkėta

LILKET E ADRIATIKUT

Ente Administrative dhe organizma qeveritare dhe jo qeveritare
Informacione Metereologjike dhe Hidrologjike
Projekte, Banka tė dhėnash, programe kėrkimi dhe shėrbime tė tjera
Parqe Detarė dhe shoqata mjedisore
Autoriteti portual dhe markatot e peshkut
Shoqėri peshkimi dhe kooperativa
Muze Detarė dhe site tė tjerė tė lidhur me mjedisin detar
Buletini i informacionit dhe publikime tė tjera
Institucione Shkencore dhe qėndra Kėrkimi
Kėrkim: Sipas zonės Gjeografike 
Sugjero linkun tėnd!


Adriatik Lidhje: Motor Kėrkimi

Qėllimi i Adriatik Lidhje ėshtė te bėjė tė njohura faqet web me interes. Duke pėrdorur Adriatik Lidhje mundėsohet hyrja nė faqe veēanta tė lidhura me zonėn e interesuar nga Projekti Adriamed dhe informacion mbi peshkimin tė lidhur drejtėpėrdrejtė ose jo me Detin Adriatik. Ju mund te kėrkoni sipas shtetit dhe/ose sipas pėrmbajtjes kryesore, sipas emrit nė dy mėnyra: duke pėrdorur frazėn ekzakte ose me listė rrjedhese.
 

ADRIATIK LIDHJE: MOTOR KĖRKIMI

Kėrko sipas:
Frazė ekzakte:
Listė rrjedhėse:

Shtetit:

dhe/ose Pėrbėrjes Kryesore:

 

bankė tė dhėnash:

hartave: sherbimeve: tekstit:  
 

 
   
   
AdriaMed website

©FAO-AdriaMed,2011

top