Bashkėpunimi Shkencor nė Mbėshtetje tė Peshkimit tė Pėrgjegjshėm nė detin Adriatik


Croatian Ministry
of Agriculture


Italian Ministry of
agriculture food
and forestry policies


European
Commission

english

hrvatski

italiano

crnogorsko-srpska

slovenko

   
   
   
   
 
Google

on adriamed

on the Web

 

LUNDRIM

Projekti AdriaMed
Publikimet AdriaMed
Komponentė tė Projektit
Njoftime dhe te Reja
Informacion nė Shkencat Ujore dhe te Peshkimit
AdriaMed FAQs
Biblioteka tė Adriatikut
Linkeve tė Adriatikut
Portet e Peshkimit dhe Merkatot e peshkimit nė Adriatik
Njėsitė Menaxhuese Gjeografike tė Detit Adriatik
Lista e Popullatave tė Pėrbashkėta


Bibliotekė tė Adriatikut: motor kėrkimi

Banka e tė dhėnave pėrmban tituj dhe Institucione tė cilat kanė botime shkencore tė publikuara nė Rajonin e Detit Adriatik. Ju mund te formuloni pyetjen tuaj duke kėrkuar sipas titullit, botimit, shtetit, ose qytetit.

KĖRKO SIPAS:

Biblioteka:
Botimi:
Shetiti:
Qyteti:
   
AdriaMed website

©FAO-AdriaMed,2011

top